Gizlilik politikası
Son Güncelleme: 03-Nis-2023
Geçerlilik Tarihi 03-Nis-2023

Bu gizlilik politikası Omsa Metal, Köseler Mah. şirketinin politikalarını açıklamaktadır. 31. Sk. İzmit, Dilovası/İzmit 41250, Türkiye, e-posta: info@omsametal.com , telefon: 02627281287 web sitemizi kullandığınızda topladığımız bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesi hakkında ( https://omsametal.com ). (hizmet”). Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasını, kullanılmasını ve ifşa edilmesini kabul etmiş olursunuz. Aynı şeyi kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya Hizmeti kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını size önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda değiştirebiliriz ve gözden geçirilmiş Gizlilik Politikasını Hizmete göndeririz. Gözden Geçirilmiş Politika, gözden geçirilmiş Politikanın Hizmette yayınlanmasından itibaren 180 gün geçerli olacak ve bu süreden sonra Hizmete sürekli erişiminiz veya kullanımınız, gözden geçirilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle, bu sayfayı düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz.

 1. Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz:

  Hakkınızda topladığımız bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacağız:

  1. Pazarlama / Tanıtım

  Bilgilerinizi başka bir amaç için kullanmak istiyorsak, sizden onay isteyeceğiz ve bilgilerinizi yalnızca onayınızı aldıktan sonra ve daha sonra, yasalarca aksini yapmamız gerekmedikçe, yalnızca onay verdiğimiz amaç (lar) için kullanacağız.

 2. Haklarınız:

  Yürürlükteki yasalara bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme ve bunları düzeltme veya silme veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin etkin bir şekilde işlenmesini kısıtlama veya bunlara itiraz etme, kişisel bilgilerinizi başka bir kuruluşla paylaşmamızı (taşımamızı) isteme, verdiğiniz rızayı geri çekme hakkınız olabilir verilerinizi işlememiz için, yasal bir otoriteye şikayette bulunma hakkı ve yürürlükteki yasalar uyarınca ilgili olabilecek diğer haklar. Bu hakları kullanmak için bize şu adresten yazabilirsiniz: info@omsametal.com . Talebinize yürürlükteki yasalara uygun olarak yanıt vereceğiz.

  Gerekli kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermezseniz veya gerekli amaçlar için işleme iznini geri çekerseniz, bilgilerinizin arandığı hizmetlere erişemeyebileceğinizi veya bunları kullanamayabileceğinizi unutmayın.

 3. Çerezler vb.

  Bunları nasıl kullandığımız ve bu izleme teknolojileriyle ilgili tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Çerez Politikamıza bakın.

 4. Güvenlik:

  Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve bilgilerinizin kontrolümüz altında kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya izinsiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemleri alacağız. Bununla birlikte, yapısal riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve sonuç olarak, bize ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliğini sağlayamayız veya garanti edemeyiz ve bunun riski size aittir.

 5. Üçüncü Taraf Bağlantıları ve Bilgilerinizin Kullanımı:

  Hizmetimiz, tarafımızdan işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Gizlilik Politikası, Hizmet Üzerindeki bir bağlantı yoluyla erişilebilecek herhangi bir web sitesini veya hizmeti işleten herhangi bir üçüncü taraf da dahil olmak üzere, herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik politikasını ve diğer uygulamalarını ele almaz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin gizlilik politikasını gözden geçirmenizi önemle tavsiye ederiz. Üçüncü taraf sitelerin veya hizmetlerin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve sorumluluk kabul etmiyoruz.

 6. Şikayet / Veri Koruma Sorumlusu:

  Bizde bulunan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Omsa Metal, Köseler Mah. 31. Sk. İzmit, e-posta: info@omsametal.com. Endişelerinizi yürürlükteki yasalara uygun olarak ele alacağız.