Bizimle çalışmak, başarılı bir kariyer için ilk adımınız. İnsan odaklı bir gelecek
için bizimle birlikte olun.

Sen ne zaman hazırsan Bizde hazırız seninle tanışmak ve seni projelerimizde görmek isteriz.

Omsa Metal insan kaynakları yönetiminin temel amacı; değerlerimizi paylaşan doğru yeteneği bularak ailemizi genişletmek, bilgi seviyesi ve deneyimi ile örnek gösterilen, faaliyet alanında uzmanlaşmış çalışanlar yetiştirilmesine destek olmak, ekip çalışanları için global kariyer olanakları oluşturup geliştirmektir.

Omsa Metal’in bağlı olduğu değerler ve kültürü doğrultusunda; işe alımdan yetenek yönetimine, kariyer hareketlerinden eğitim ve gelişim programlarına tüm İK süreçleri herhangi bir ayrım yapılmadan ve ayrıcalık tanınmadan, işin gerektirdiği yetkinlikler, çalışan potansiyeli ve mevcut performans dikkate alınarak yönetilmektedir.Birim müdürlerince gerçekleştirilen mülakatlarla söz konusu pozisyon için mesleki yeterlilik ölçümünden sonra işe alım gerçekleştirilir.

Omsa Metal ailemize katılmak, yeniliklere ve değişimlere açık olmayı; sonuç odaklı yaratıcı çözümler geliştirebilmeyi gerektiriyor. Siz de bu büyük resmin içinde yer almak istiyorsanız, özgeçmişinizi bize kurumsal web sitemiz veya “ik@omsametal.com.tr” adresi üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

Mail Gönderin: insankaynaklari@omsametal.com