OMSA'ya Hoşgeldiniz.

İnovasyonun ve profesyonelliğin önemini anlıyoruz.

2009’deki kuruluşumuzdan bu yana, vizyonumuz ve odak noktamız, müşterilerimiz için yüksek değere sahip projeler ve Ürünler sunmak olmuştur.

Omsa Metal, 2009 yılında olarak kurulmuş ufak şirket olarak başladı. Ancak, Eylül 2015’te, şirket yeni bir modern fabrika kurarak, 6000 metrekarelik bir alana yerleşti.

Bu, şirketin metal işleme alanındaki hizmetlerini genişletmesine ve daha fazla müşteriye hizmet vermesine olanak tanıdı.

image

Uzmanlık, disiplin ve hassasiyet

Bu yeni fabrika, Omsa Metal için bir dönüm noktası oldu. Şirket, robotik kaynakçı makineleri ve yüksek son metal işleme makineleri gibi en son teknoloji makine yatırımlarına yatırdı. Bu sayede, Omsa Metal, en son teknoloji donanımlı metal işleme tesislerine dönüştü.

En son uygulamalar ve teknolojileriyle güncel kalıyoruz

image

Bu yatırımlar Omsa Metal’in ihracatının da artmasına neden oldu. İsveçli müşterilerine ve İsveçli ortakları olan SafetyRespect AB’ye olan ihracatı, üç yıl içinde on kat arttı. Omsa Metal, sürekli yatırımlar yaparak, mükemmel hizmet ve ürünler sunmaya devam ediyor.

Planlama

Ar-Ge departmanımız müşterilerimiz için güçlü bir mühendislik kaynağıdır. Günlük olarak müşteri çizimlerini analiz ediyoruz ve detaylı üretim çizimleri yapıyoruz.

Tasarım

En iyi tasarımı ve uygun maliyetli üretimi belirlemek için şirket içi tasarlanmış prototipler yapabiliriz. Bu sayede, müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Üretim

Ar-Ge departmanımız tarafından tasarlanan ürünler, en son teknoloji makine parkımızda üretilir. Bu sayede, müşterilerimize kaliteli ve verimli ürünler sunuyoruz.